
Slijedi utakmica protiv Velike Britanije
Selektor nakon pobjede protiv Estonije posebno istakao jednu stvar
Ženska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine ostvarila je sigurnu pobjedu protiv Estonije u Tuzli, a konačan rezultat bio je 31:20.
Radi se naravno o utakmici pretkvalifikacija za Evropsko prvenstvo, a našu reprezentaciju u nedjelju čeka utakmica protiv Velike Britanije.
Selektor Bašić bio je jasan u tome da je veliku važnost imala podrška sa tribina.
"Prije svega, hvala publici koja je došla da nas podrži. Djevojke su dale sve od sebe na terenu. Borile su se i pokazale koliko im znači ovaj dres", rekao je Bašić.
Stručni štab je odlično pripremio utakmicu.
"Skautirali smo protivnika i znali smo šta možemo očekivati. Naše djevojke su odigrale sjajnu utakmicu.
Oglasi
Bilo je odličnih poteza i odbrana. Presretni smo zbog pobjede."
Slijedi utakmica protiv Velike Britanije.
"Imamo dana odmora i iskoristit ćemo ga da analiziramo protivnika i spremimo se za naredni izazov.
Očekujem još veću podršku publike i nadam se da ćemo uz ovakvu borbenost ostvariti još jednu pobjedu i plasirati se dalje", rekao je Bašić.
Utakmica između Bosne i Hercegovine igra se u nedjelju u Tuzli sa početkom od 17 sati.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.