Borac bolji od Izviđača u Ljubuškom

Pobjeda Banjalučana u Ljubuškom

Rukometaši Borca savladali su večeras u Ljubuškom ekipu Izviđača rezultatom 29:22 u susretu 16. kola SEHA lige.

Borac je od samog početka bio bolji tim. Već nakon prvog poluvremena stvorili su pet golova prednosti 16:11, da bi u nastavku susreta mirnom igrom održavali stečenu prednost.

Na kraju su uspjeli i povećati prednost na konačnih sedam golova razlike, te su stigli do treće pobjede kojom su preskočili Izviđač na tabeli SEHA lige.

Goste je do pobjede predvodio Igor Rađenović sa osam golova, a Mirko Mikić je dodao šest, Kod domaćih Ante Boras je postigao pet, a Andrej Popara četiri gola.