Gradačac na domaćem terenu bolji od Čelika

Liga 6 za rukometaše

Adnan Beganović

U okviru 10. posljednjeg kola Lige 6 za rukometaše Gradačac je na domaćem terenu savladao Čelik (34:33).

U veoma dobroj i zanimljivoj utakmici rukometaši Gradačca stigli su do trijumfa nad Čelikom. U prvom poluvremenu domaći su bili mnogo bolji, te su isto riješili u svoju korist rezultatom 22:15. Međutim, u drugom poluvremenu se bude gosti, no za potpuni preokret nisu imali snage.

Najefikasniji u redovima pobjedničke momčadi bili su Damir Doborac sa 13, te Halil Šahdanović sa šest pogodaka, dok su Mirza Dervenčić sa sedam, te Elvis Brkić i Milan Ivančev sa po šest pogodaka bili najefikasniji kod Čelika.