Još jedna sjajna partija: Pet golova Hamidovića u pobjedi Trimo Trebnja
Za njega nema pauze, obzirom da već u ponedjeljak ide na okupljanje rukometne reprezentacije BiH, kojoj kreću pripreme za nastup na Evropskom prvenstvu.

Sjajna uvertira pred okupljanje reprezentacije BiH

E. Oštraković

Slovenski Trimo Trebnje, za koji nastupa reprezentativac Bosne i Hercegovine, Dino Hamidović, na najbolji mogući način završio je prvi dio sezone.

Naime, oni su u posljednjem susretu prvog dijela sezone gostovali kod RD Izola, te su ostvarili sigurno pobjedu.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno ko će ostvariti pobjedu, jer su gosti imali prednost od 17:11.

U drugom poluvremenu sigurnom igrom ekipa Trima je ostvarila pobjedu, a konačan rezultat bio je 32:22 za goste.

Hamidović je na ovom susretu za 35. minuta provedenih na terenu postigao pet golova, te je bio drugi najefikasniji igrač u svojoj ekipi na večerašnjoj utakmici.

Naime, Hamidović je bio pošteđen, te je zato imao nešto manju minutažu nego inače, a razlog je predstojeće okupljanje reprezentacije BiH.