Konjuhu minimalna pobjeda nad Borcem

Premijer liga BiH, 9. kolo

Rukometaši Konjuha su danas stigli do važne i teške pobjede, u 9. kolu Premijer lige, nad banjalučkim Borcem rezultatom 20:19.

Prvo poluvrijeme u Živinicama je bilo mnogo atraktivnije, a domaći Konjuh je na odmor otišao prednošću od 14:11.
U drugom dijelu se gledala veoma tvrda igra, a gosti iz Banjaluke su igrali puno bolje, pa je Konjuh u drugih 30 minuta postigao samo šest golova.
Ipak, domaći su u finišu bili staloženiji, pa su uspjeli ostvariti minimalnu pobjedu.
Heroj Živiničana je bio sjajni Mihret Husić koji je postigao osam golova, dok su po tri gola dodali Kadić i Hamzić.
Kada je u pitanju Borac, najefikasniji je bio Unčanin sa pet golova, a Čeranić i Čerić su dodali po četiri.