Detalj koji je promakao apsolutno svima: Neprimjetni bijeg s parketa za vlastito dobro

Situacija u Danskoj

A. Čaušević

U ponedjeljak navečer utakmicu danskog prvenstva u rukometu odigrali su Lemvig i Mors.

Posljednje sekunde prvog poluvremena donijele su bizaran detalj kojeg niko nije primjetio pa se može reći da su sudije poprilično zakazale.

Naime, dok su gosti napadali domaći su imali sedam igrača u terenu i golmana na golu što je protivno pravilima.

Međutim, jedan od rukometaša je na vrijeme shvatio da je višak te se vješto i pomalo neprimjetno izvukao sa parketa i spasio se isključenja.

Interesantno je i da gostujući rukometaši nisu ništa primjetili te su mogli na poklon dobiti igrača više na dvije minute.

Inače, u vrlo neizvjesnom i izjednačenom meču Lemvig je slavio rezultatom 31:30.