LIVE! Bosna SO - Schaffhausen 26:30

KRAJ SUSRETA - Bosna Sunce osiguranje poražena je i u drugom susretu sa švajcarskim predstavnikom Schaffhausenom. Ostanite uz SportSport.ba slijedi izvještaj sa utakmice, sa izjavama aktera!

56. minut -Šabanović sjajan na golu Bosne, ali u napadu previše nervoze domaćeg tima.

53. minut -Melić pogađa za Bosnu, a Šabanović 16. odbranom zaustavlja napad gostiju.

50. minut - Po svemu sudeći, Schaffhausen je izborio plasman dalje u Kupu pobjednika kupova. Bosna nikako ne može ni do izjednačenja.

47. minut -Buljugija pogađa sa sedam metara, Bosna je na minus tri, što je daleko od prolaska dalje.

45. minut - Bosna je minus 2, nakon odbrane Šabanovića,gol u napadu postiže Rađenović.

43. minut -Kapisoda i Rađenović postižu golove, Bosna dolazi na minus tri.

40. minut -Potpečan je i dalje nesavladiv za rukometaše Bosne. Uršič pogađa za plus pet.

38. minut - Jonovski postiže svoj prvi gol, gosti promašuju, ali Jonovsi u narednom napadu gubi loptu

36. minut -Šabanović brani, ali Potpečan sve zaustavlja!! 14 odbrana golmana gostiju!

34. minut - Šabanović pogađa sa gola na gol!

31. minut - Počelo je drugo poluvrijeme. Potpečan bilježi 11 odbranu, ali Švajcarci promašuju napad.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Sirćo postigao posljednji gol u prvom poluvremenu. Bosna na odmor odlazi sa zaostatkom od pet golova, ali više brine blijed nastup "studenata". Ostanite uz SportSport.ba!

29. minut- Kukučka i Graubner vraćaju Schaffhausenu prednost na plus pet golova

27. minut- Nadoveza pogađa za smanjenje vodstva. Bosna zaigrala mnogo bolje, pa trener gostiju traži time out.

25. minut-Schaffhausen u prvih 25 minuta susreta mnogo bolja momčad. Bosna djeluje bezidejno u napadu i nemoćno u odbrani.

22. minut- Schaffhausen se i dalje drži na pet golova razlike. Međić postiže gol za Bosnu, ali Švajcarci odmah uzvraćaju. Bosna trenutno ima igrača više.

20. minut - Kukučka ponovo pogađa, njegov treći gol. Bosni isključen i Medžić. Na drugoj strani pogađa Sirćo.

18. minut -Kapisoda ne iskorištava sedmerac, isključeni Đurković i golman gostiju Potpečan.

17. minut - Graubner silovitim šutem sa devet metara dovodi goste na plus 4.

15. minut -Međić postiže gol za domaće, ali Bosna ostaje sa igračem manje, isključen Nadoveza.

13. minut - Đurković konačno pogađa za Bosnu, koja dolazi na dva gola zaostatka.

11. minut - Golman Schaffhausena Dušan Potpečan već skupio 7 odbran, rezultat i dalje 3:6.

9. minut -Šabanović sa dvije vezane odbrane uspio zaustaviti do sada sjajni napad Schaffhausena. Sirćo pogađa u napadu i smanjuje rezultat.

7. minut - Golić pogađa za Bosnu iz lijepe akcije i smanjuje na 2:5

6. minut -Veoma loš početak aktuelnog prvaka BiH. Sarajeveska ekipa djeluje bezidejno na parketu. Vojislav Rađa zove time out, Bosna je minus 4, ukupno na minus 9!

4. minut - Jaškić postiže prvi gol iz kontre za "studente", ali Švajcarci u narednom napadu ipak postižu gol.

2. minut - Peter Kukučka postigao dva gola u dva napada za goste, dok je Sirćo promašio za Bosnu.

1. minut - Počeo je susret u dvorani "Ramiz Salčin" na Mojmilu! Bosna SO ganja zaostatak od pet golova iz prvog susreta. Ostanite uz SportSport.ba!

Poštovani posjetioci portala SportSport.ba dobrodošli na Live prenos susreta Kupa pobjednika kupova između Bosne Sunce osiguranje i Schaffhausena.