Ne pomaže ni Vujović: Peti poraz Zagreba u Ligi prvaka
Pick Szeged su do pobjede vodili Pena i Šoštarić koji su postigli po pet golova, dok je kod Zagreba najbolji bio Šipič koji je postigao šest golova.

Ovaj put od Pick Szegeda

E. Oštraković

Rukometaši PPD Zagreba još uvijek nisu uspjeli uzeti prve bodove u ovogodišnjem izdanju Lige prvaka.

Ovaj put je bolji od njih u Zagrebu bio Pick Szeged, koji je slavio sa 26:21.

Nije pomogao ni Veselin Vujović, čija je ekipa rezultatski priključak imala prvih 20 minuta, a onda se njihova igra totalno raspala.

Mađari su na poluvrijeme otišli sa pet golova prednosti, a bilo je 15:10 za goste, koji su u drugom poluvremenu, iskusno odigrali i priveli utakmicu kraju.