Odlična partija Nuića u pobjedi Bešiktaša

Liga prvaka za rukometaše

U okviru 3. kola Lige prvaka za rukometaše, Bešiktaš našeg Tomislava Nuića je savladao Chekhovskiye Medvedi.

Turski šampion je na gostovanju u Rusiji u veoma neizvjesnom meču uspio slaviti rezultatom 24:22, a za Nuića i društvo to je ujedno bila druga pobjeda u elitnom rukometnom takmičenju.

Bešiktaš je na poluvremenu gubio rezultatom 13:12, ali u nastavku je uspio okrenuti meč u svoju korist i slaviti s dva gola razlike.

Najefikasniji u redovima Bešiktaša bio je Done sa devet pogodaka, dok je naš Nuić postigao dva manje, te time značajno doprinio novoj pobjedi crno-bijelih.