Rukometaši aktuelnog prvaka naše zemlje Bosne poraženi su u 8. kolu Regionalne lige na gostovanju kod Lovćena (29:24).
Popularni Studenti nastavili su sa promijenjivim igrama. Pobjeda protiv Nexea naslučivala je ulazak u pravu formu, no večerašnji poraz ponovo izabranike Irfana Smajlagića vraća u realnost.
Lovćen je sasvim zasluženo slavio, a ono što je najgore za navijače aktuelnog prvaka BiH su povrede Amira Čakića i Faruka Vražalića. Prvi je povrijedio rame, a drugi leđa i teško je reći kada će ovaj dvojac biti potpuno spreman.
Tako su se Uvodiću, Međiću, Karačiću i Mujanoviću na listi povrijeđenih priključili i bosanskohercegovački reprezentativci.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.