Remi Lokomotive u Mostaru
Utakmica u Mostaru ponudila dosta uzbuđenja

U prvoj utakmici pred svojim navijačima

M. Maksimović

U prvoj utakmici (2. kolo Premijer lige) pred svojim navijačima rukometašice mostarske Lokomotive su remizirale odigravši sa Ilidžom 27.27.

Prvo poluvrijeme proteklo je u potpunoj dominaciji gošči koje vrlo brzo stvaraju pet golova prednosti. Lokomotiva je u jednom trenutku zaprijetila u 26. minuti (10:13), ali do odmora slijedi nova serija gošči za velikih 10:18.Nastavak utakmice pomalo neočekivano donosi dosta uzbuđenja.

Domaće igračice prave veliki preokret pa serijom 4:0 prelaze u vodstvo 26:25. Završnica uitakmice nudi dosta uzbuđenja, Ilidžu spašava Majda Ribić koja postiže dva gola dok na drugoj strani dok Elma Turudić postiže gol, ali i promašuje sedmerac.

Domaće rukometašice su propustile priliku da nakon veliko zaostatka kreiraju veliki preokret, ali su slično kao i u prvoj utakmici platile danak neiskustvu. U prilog tome i činjenica da su od 17 dosuđenih sedmeraca, rukometašice Lokomotive promašile čak 6. U redovima Lokomotive Elma Turudić je postigla 9 golova, Hana Slišković pet, dok je sa drughe strane nezadrživa bila Majda Ribić koja je zabila 12 golova.