
Banjalučani slavili na svom terenu
Borac "nosi" šest golova prednosti u Sloveniju
Rukometaši Borca ostvarili su pobjedu na domaćem terenu protiv Jeruzelem Ormoža a 26:20 u prvoj utakmici drugog kola EHF Evropskog kupa.
Tako će Borac sa šrest golova prednosti putovati u Sloveniju za sedam dana na revanš utakmicu.
Sjajno je domaći tim ušao u utakmicu, te u prvih nešto više od pet minuta nisu primili niti jedan gol.
Sa druge strane Borac je postigao tri gola za lijepu prednost, ali nakon toga gosti se bude i dolaze do preokreta od 4:3.
Nakon toga tek u 16. minuti viđen je novi gol ekipe Borca, a siguran je sa sedam metara bio Hadžić za izjedančenje od 4:4.
Na odmor domaći rukometaši odlaze sa minimalnim vodstvom, a na semaforu je bilo 11:10.
Prvi dio drugog poluvremena pripao je domaćoj ekipi koja pravi prednost od pet razlike pri rezultatu 20:15.
Do kraja utakmice Borac je napravio jako dobru zaliju pred revaš u Sloveniji, te je slavio sa 26:20.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.