Rukometašice Krivaje pregazile Katarinu na domaćem terenu

Premijer liga BiH za žene

E. Oštraković

Rukometašice Krivaje ostvarile su pobjedu na domaćem terenu u okviru Premijer lige BiH protiv Katarine i to sa 38:25.

Domaće rukometašice bile su favorit u ovom susretu, ali niko nije očekivao ovako visoku pobjedu Krivaje.

Posebno kada se vidi prvo poluvrijeme, koje je bilo jako izjednačeno, te nakon kojeg su domaće rukometašice imale samo dva gola prednosti, a bilo je 16:14.

U drugom poluvremenu igra rukometašica Katarine se raspala, te su domaće rukometašice to iskoristile i ostvarile ubjedljivu pobjedu.

Krivaju je do pobjede vodila Sara Bašić sa jedanaest postignutih golova, dok je kod Katarine najbolja bila Elena Cipetić koja je postigla sedam golova.