Sjajno drugo poluvrijeme za pobjedu Vardara protiv Porta
U domaćem timu nabolji je bio Kristopans sa sedam postignutih golova, dok je u ekipi Porta najefikasniji bio Branquinho koji je postigao šest golova.

Rukometna Liga prvaka

E. Oštraković

Vardar je večeras na domaćem terenu osvario pobjedu portiv Porta u okviru drugog kola grupne faze rukometne Lige prvaka.

Domaći rukometaši imali su mnogo problema u prvom poluvremenu, a do pobjede su došli sjajnom igrom u drugom dijelu utakmice.

Prvo poluvrijeme prošlo je u znaku gostiju iz Portugala, koji su na poluvremenu imali vodstvo od 16:14.

U drugom poluvremenu igrači Vardara prave sjajnu seriju od 13:4, te odlaze na plus sedam, a stečenu prednost čuvali su do kraja.

Na kraju gosti su uspjeli smanjiti na pet razlike, te je Vardar upisao pobjedu od 32:27, a navijači su bili zadovoljni nakon preokreta njihove ekipe.