Vardar ostvario tijesnu pobjedu na gostovanju kod Motora
Kod Motora najbolji je bio Soroka sa osam postignutih golova, dok je najefikasniji kod Vardara bio Dibirov sa deset postignutih golova.

Rukometna Liga prvaka

E. Oštraković

Rukometaši Vardara ostvarili su treću pobjedu u rukometnoj Ligi prvaka, a ovaj put bolji su bili od ekipe Motora iz Zaporožja.

Prije nekoliko dana u okviru SEHA lige, u duelu ove dvije ekipe slavila je ekipa Motora, ali ovaj put bolji je bio Vardar. Pobjedu su ostvarili sa 31:30.

U sjajnoj i neizvjesnoj utakmici bolje se snašla ekipa Vardara koja je na kraju upisala pobjedu. Na poluvremenu su ipak prednost imali domaćini i to od 18:16.

Ipak u drugom poluvremenu Vardar je zaigrao dosta bolje, te su u jako zanimljivoj završnici došli do pobjede od 31:30.