Veszprem bolji od Porta, Montpellier od Vive Kielcea

Utakmice Lige prvaka

E. Oštraković

Odigrane su utakmice 11. kola grupne faze Lige prvaka u rukometu između Porta i Veszprema, te Montpelliera i Vive Kielcea.

Pobjede su ostvarile ekipe Montpelliera i Veszprema, što je bilo i očekivano, posebno u duelu Porta i Veszprema.

Već u prvom poluvremenu utakmice u Portugalu dalo se naslutiti da će Veszprem upisatu pobjedu jer su gosti imali prednost od 14:9.

U drugom poluvremenu Veszprem je samo dovršio svoj posao, te je na kraju upisao ubjedljivu pobjedu od 31:24.

Montpellier je ostvario dosta tešku pobjedu na domaćem terenu protiv Vive Kielcea. Gosti su nakon prvog poluvremena imali vodstvo od 14:12.

Ipak, nisu uspjeli da ostvare pobjedu, jer su domaći odigrali sjajno drugo poluvrijeme i na kraju su slavili sa 25:24.