Zrinjski - Katarina 28:24

PL BiH za rukometašice

Rukometašice Zrinjskog u odgođenoj utakmici 18. kola Premijer lige BiH savladale su gradskog rivala Katarinu sa 28:24. Rezultatske neizvjesnosti nije bilo s obzirom da je Zrinjski čitavim tokom utakmice kontrolisao igru i rezultat.

Iz pobjedničkog sastava treba istaći Kekićevu i Mlakićevu koje su postigle 10, odnosno 9 golova, dok je isto broj pogodaka za poraženi tim dala Orlović.

Zrinjski    28 (14)
Katarina    24 (11)

Dvorana “Bijeli brijeg” u Mostaru. Gledalaca: 400. Sudije: Andrija Knezović i Ante Knezović (oba Mostar). Sedmerci: Zrinjski 5 (4), Katarina 7 (7). Isključenja: Zrinjski 10 minuta, Katarina 10 minuta.
ZRINJSKI: Pandža, G. Marić 2, Ćorić, I. Marić, Kolobara, Kvesić 1, Kekić 10, Glibić, J. Čuljak 4, Maksumić 1, A. Čuljak, Prguda 1, Mlakić 9, Lučić. Trener: Robert Grgić.
KATARINA: Gudelj, M. Kožulj 1, Marić, Turudić 1, Gačić, Pehar 7, Orlović 9, Čavar 5, Vrančić, Mikulić, Bajagić 1, I. Kožulj, Pažin, Krtalić. Trener: Zoran Dokić.