Brkić i Ćaćić u finalu ATP turnira u Moskvi
Foto - EPA

Novi sjajan rezultat

Tomislav Brkić i Nikola Ćaćić plasirali su se u finale ATP turnira u Moskvi.

Brkić i Ćaćić su u današnjem polufinalu savladali par Ivashka - Martinez sa 2:1, po setovima 6:4, 4:6, 10:8.

Prvi set donio je sigurnu servis igru sa obje strane. Jedan break na kraju je presudio, desio se u sedmom gemu, pa su Brkić i Ćaćić uzeli prvi set sa 6:4.

Velika borba viđena je i u drugom setu, a u ključnom trenutku u 10. gemu Ivashka i Martinez dolaze do breaka (6:4) za izjednačenje rezultata na 1:1.

U odlučujućem trećem setu Brkić i Ćaćić loše kreću. Protivnici su došli do 4-1, ali zatim slijedi fenomenalan preokret.

Treću meč loptu naši teniseri koriste, dobijaju set sa 10:8 i dolaze do pobjede i plasmana u finale.