Đoković "pomeo" Hrvata, pa jasno rekao da se ne slaže s njim: "Kada je riječ..."

Odigrao sjajan meč

Esmer Oštraković

Novak Đoković praktično je "pomeo" Goju u 1/8 finala US Opena i tako je dosta lako prošao u narednu fazu takmičenja.

Favorit je bio Đoković na ovom susretu, a na kraju je sve opravdao na terenu i ostvario pobjedu i prolaz dalje.

Prvi set Đoković je dobio sa 6:2 i tako je već tada pokazao Goji da će jako teško do iznenađenja.

Hrvat je dosta bolje odigrao u drugom setu, ali je i tu poražen, a rezultat drugog seta bio je 7:5 u korist Đokovića.

Treći set Hrvat je ponovo odigrao koliko toliko dobro, ali Đoković rutinski uzima i ovaj set i slavi pobjedu.

Slavio je tako Novak Đoković za manje od dva i po sata, a komentarisao je meč po završetku.

"Zadovoljan sam ulaskom u meč, odličan prvi set sam odigrao. Drugi set je bio prilično jak, uspio sam se vratiti. Visok je momak, ali se dobro kreće. Uspio sam pročitati njegov servis i na kraju pobijediti", rekao je Đoković.

Čestitao je Đoković Goji, ali je rekao da se ne slaže sa njim u nekim izjavama.

"Čestitam Borni, mislim da je prvi put u Top 100. Kada je riječ o njegovim komentarima da je tenis umirući sport, ne bih se skroz složio sa njim", rekao je Đoković.

user1676938110
oyiikkixikwis88is8y2uMalo ću kasniti,10ak minuta ,mislim Marina će doći sada umjesto mene Mene spucala temperatura I jaka glavobolja , nisam dobar nikakoMalo ću kasniti,10ak minuta ,mislim Marina će doći sada umjesto mene Mene spucala temperatura I jaka glavobolja , nisam dobar nikakoiebe a bIooQj