Džumhur se oprostio od Australian Opena već u prvom kolu

Izgubio od Duckwortha

A. Čaušević

Damir Džumhur je ispao na Australian Openu već u prvom kolu nakon poraza od Jamesa Duckwortha sa 3:0.

U prvom setu viđena su četiri uzastopna breaka. Australac novi break pravi u šestom gameu i odlazi na 4:2 te je u narednim gameovima bio siguran za osvajanje prvog seta sa 6:3.

Drugi set je donio dva breaka, oba su otišla na stradnu Duckowortha koji je taj dio igre riješio u svoju korist sa 6:2.

Posljednji set Australac je dobio sa 6:4. Na svoj servirs je bio ubjedljiv, dok je ključni break napravio u sedmom gameu.

Inače, meč je trajao sat i 42 minuta.

GAZIJASAISTOKA_
Vise nije LUCKY...sad je samo LOSER...
11 4
Mukiba
Kad si pobjedio zadnji put jarane nesjecam se il si predo il si u prvoj rundi ispo