Federer: Sreća nije bila na mojoj strani

Švajcarski teniser Roger Federer poražen je danas od Andya Roddicka u trećem kolu Masters turnira u Miamiju.

Roddick je slavio u tri seta rezultatom 7:6 (7:4), 1:6, 6:4, nakon dva sata i jednog minuta igre, i tako došao tek do treće pobjede u njihovih 24 susreta.

"Meč je bio veoma težak za mene. Nijanse su odlučile, a sreća jednostavno nije bila na mojoj strani. Andy je i dalje odličan igrač, mislim da zaslužuje više poštovanja nego što dobija u ovom trenutku. Sretan sam što igra veoma dobro, on je veliki šampion, i trebalo bi da uživamo da ga gledamo dok još uvijek imamo priliku", rekao je Federer nakon poraza.