Ferrero bolji od Ljubičića

ATP Umag

Hrvatski teniser Ivan Ljubičić nije se uspio plasirati u četvrtfinale ATP turnira "Croatia Open" u Umagu, bolji od njega je u susretu 2. kola bio prošlogodišnji pobjednik, Španac Juan Carlos Ferrero sa 1-6, 6-3, 6-4 nakon sat i 55 minuta igre.

Bio je ovo šesti međusobni ogled Ljubičića i Ferrera, a omjer pobjeda je sada 3-3.

Ljubičić je za samo pola sata dobio prvi set sa 6-1, a kod rezultata 3-3 u drugom setu imao je i "break-loptu" za vodstvo 4-3. No, nakon nije iskoristio tu situaciju, Španjolac mu je oduzeo servis i odveo dvoboj u treći set u kojemu je na kraju bio uspješniji.