Zbog povrede koljena

Nakon Federera i Nadal otkazao Dubai

Adnan Beganović

Nakon što je jučer drugi teniser svijeta, Roger Federer, otkazao nastup na turniru u Dubaiju, danas je to isto uradio i svjetski broj 1, Rafael Nadal. 

Povreda koljena prvog tenisera svijeta spriječila je da učestvuje na prestižnom turniru u Dubaiju.

"Jako sam razočaran, ali doktor mi je savjetovao mirovanje kako ne bih pogoršao stanje s bolnim koljenom", izjavio je Nadal za španjolske medije.

Turnir u Dubaiju tako je ostao bez dvojice najboljih svjetskih tenisera, te tako sigurno neće biti atraktivan kao narednih godina.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najčitanije iz kategorije