Muška teniska reprezentacija BiH okupiće se u Banjaluci 4. maja. Ekipu će činiti: Aldin Šetkić, Aleksandar Marić, Mirza Bašić i Tomislav Brkić, a selektor je Bojan Vujić.
Naši najbolji teniseri 5. maja putuju iz Zagreba u Jerevan, a od 7. do 11. maja boriće se sa selekcijama Armenije, Andore, Estonije, Gane, Litvanije, Moldavije i Norveške za ulazak u Drugu grupu Evroafričke zone.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.