Velika borba Džumhura i Tsonge

Treći set odlučuje pobjednika

Damir Džumhur i Jo-Wilfried Tsonga trenutno igraju meč 2. kola ATP turnira u Beču.

Sjajan tenis viđen je sa obje strane. Odigrana su dva seta i nakon dva tie-breaka rezultat je izjednačen 1:1.

Prvi set pripao je Džumhuru. Iako je mogao mnogo ranije riješiti pitanje pobjednika u ovom dijelu igre, Damir je izgubio servis kod 5:4 i meč je okončan u tie-breaku, gdje je bh. teniser odigrao odlično.

Drugi set je ponudio također veliku borbu i po jedan break na obje strane. Pobjednik ovog dijela igre dobio se također u tie-breaku, a ovog puta je Francuz izašao kao pobjednik.

Pobjednika ovog duela odlučiće treći set.