Željezničar pet bodova ispred Sarajeva i Širokog

Premijer liga, juniori, 24. kolo

Juniori Željezničara savladali su danas na Grbavici ekipu Zvijezde s 4:0 u susretu 24. kola Premijer lige BiH.

Plavi su ušli u ovaj meč kao veliki favoriti i na kraju su sasvim zasluženo stigli do tri nova boda.

Poveli su nakon 17 minuta igre. Bašović je s penala pogodio za prednost od 1:0, da bi drugo poluvrijeme donijelo još tri gola u mreži gostiju iz Gradačca.

Mujagić je u 53. minuti pogodio za 2:0, a pobjedu su zaključili Midžić i Šehić.

Željo je sada pet bodova ispred Sarajeva i Širokog...

I ostala tri meča odigrana danas pripala su domaćim ekipama. Olimpic je preokretom u finišu meča savladao Travnik s 2:1, Čelik je istim rezultatom savladao Drinu, dok je Vitez s minimalnih 1:0 savladao Slobodu.