Igokea slavila u Sarajevu

Novi poraz Studenata

Još jedan poraz upisali su košarkaši sarajevske Bosne, a ovog puta pobjedu je iz Sarajeva odnijela Igokea koja je slavila rezultatom 82:67.

Iako su na kraju poraženi, Studenti su odigrali sjajno prvih deset minuta u kojima sus tekli deset poena prednosti 22:12, no Igokea je u drugom periodu ipak ozbiljnije zaigrala, te su na poluvrijeme gosti otišli sa četiri poena prednosti 44:40.

Sve dileme oko pobjednika riješene su u trećem periodu koji su Igosi dobili 23:13, te su mirnom igrom u posljednjih deset minuta došli do sasvim zaslužene pobjede nad Studentima.

Igokeu su do pobjede vodili Milan Dozet sa 16 poena, te Miloš Komatina sa 15 poena, dok je u redovima Bosne najefikasniji bio Ramo Rizvić sa 15 poena.