Džeko: Idemo utakmicu po utakmicu

City slavio protiv Newcastlea

Manchester City je u odbranu naslova engleskog prvaka krenuo pobjedom u gostima kod Newcastlea (2:0).

Današnju utakmicu u redovima Cityja od prve minute krenuo je bh. reprezentativac Edin Džeko, koji je petom majstorski proigrao Davida Silvu za prvi gol.

„Uvijek je dobro i važno startovati pobjedom. Znali smo da će biti teško, dali smo sve od prvog minuta i igrali agresivno. Na kraju, bila je to zaslužena pobjeda“, rekao je Džeko, dodavši:

„Prve utakmice znaju biti teške, ali smo uspjeli. Osvojili smo prva tri boda i sada gledamo utakmicu po utakmicu“.