Melunović pogodio za Widzew

Poljska Ekstraklasa, 19. kolo

Bivš napadač Sarajeva nimalo omiljen kod pristalica bordo momčadi, Alen Melunović, pogodio je u porazu Widzew Lodza.

Widzew je u utorak navečer, u 19. kolu poljske Ekstraklase, gostovao Gorniku, koji je preokretm stigao do važne pobjede i tako se bodovno izjednačio na vrhu s Legijom iz Varšave.

S druge strane Widzew je novim porazom ostao zakovan za dno tabele nakon 19 kola. Melunović je u 68. minuti pogodio za 2:2, ali je Gorniku Luczak u 86. donio pobjedu.

Prvi gol za goste postigao je Nowak, ali su, prije Melunovićevog gola, Nakoulma i Zachara pogađali za preokret domaćih. Melunović je igrao svih 90 minuta.