Krstić nosio CSKA do pobjede

Košarkaši CSKA pobjednici su najnovijeg izdanja "Gomeljski Kupa" koji se igrao u Moskvi. Oni su u finalu bili bolji od Fenerbahcea (73:57).

U finalu se najviše istakao srbijanski reprezentativac Nenad Krstić, koji je za pobjednčki sastav postigao 14 poena. Već od samog početka susreta ekipa CSKA je kontrolisala igru i rezultat. Nakon prve četvrtine (18:14), poluvrijeme (40:29). Ništa spektakularno nije se dogodilo niti u zadnjih deset minuta kada su treneri oba tima dali šansu svim igračima.

Uz Krstića istakao se i Lavrinović sa 11 poena, dok je u sastavu poraženih iz Turske najbolji bio Gist sa 10 poena.