
Jednostavno želi da igra
Balotelli je tip igrača koji ne voli kada ga se vadi iz igre
Nogometaši Milana poraženi su na Olimpicu od Rome s 2:0 u derbiju 35. kola italijanske Serije A.
Milan je večeras prekinuo seriju od pet vezanih pobjeda i to na veoma teškom gostovanju kod drugoplasirane Rome. Miralem Pjanić i Gervinho su tresli mrežu Rossonera.
Jedan od lošijih u sastavu Millana bio je Mario Balotelli, kojeg je trener Clarence Seedorf izveo iz igre u 69. minuti. Super Mariju se nije svidjela ta odluka Holanđanina, pa je u svom stilu, dok je napuštao travnjak, iskazivao veliko nezadovoljstvo.
Ništa novo kada je u pitanju kontroverzni italijanski napadač koji se više proslavio izvan terena.
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.