Thierry Henry strijelac dva prelijepa gola za New York

Klasa je vječna i ne blijedi

Thierry Henry postigao je dva vrlo lijepa gola u pobjedi svog Red Bull New Yorka nad Montrealom rezultatom 4:2.

U noći sa subote na nedjelju nastavljena je MLS liga, a po Henryja i društvo nakon prvih 45 minuta nije izgledalo dobro. Gosti iz Montreala imali su prednost od 1:0, a onda je na scenu stupio legendarni napadač.

Svojim golovima u 53. i 67., te asistencijom u 74. minuti, RB New York kreirao je veliki preokret i poveo sa 3:1. Do kraja je viđen još po jedan gol na obje strane, tako da je domaći tim upisao vrijednu pobjedu rezultatom 4:2.

Pogledajte kako je majstor Henry igrao protiv Montreala. Klasa je vječna, jednostavno.