Ibričić zabio Dinamu u Kupu Hrvatske

Naš reprezentativac ponovo strijelac

Senijad Ibričić, A reprezentativac naše zemlje postigao je gol za svoj Zagreb u prvoj utakmici polufinala Kupa Hrvatske koju su na Maksimiru izgubili prije nekoliko minuta od Dinama, rezultatom 1:3.

Ibričić je u 58. minutu uspio smanjiti rezultat na 2:1, što je popularnim pjesnicima davalo nade da u revanšu mogu do finala. No, šanse Ibričića i njegovog tima uoči revanša uveliko je umanjio Vugrinec koji je u 90. minutu pogodio za modre i konačan rezultat.
U drugom susretu polufinala Hajduk je sa igračem manje izvukao dobar rezultat u Varaždinu, a pred drugu utakmicu polufinala u Splitu. Remizirali su sa Varteksom 1:1, tako da je «bilima» u uzvratu dovoljno i 0:0 za finale hrvatskog nacionalnog Kupa.
Revanši na Poljudu i na stadionu u zagrebačkoj Kranjčevićevoj ulici su 23. aprila.