• Sa fotogalerijom Sa videom

Danas

Optimizam u redovima Tuzlaka pred sutrašnju utakmicu

Petrović: Neki nogometaši mogu više, ali ne žele

Danas je  na Tušnju organizovana press-konferencija u povodu gostovanja ekipe Slobode u Gračanici u okviru 1/8 finala Kupa Bosne i Hercegovine protiv...

Jučer

Kriza trese Slobodu

Šta se dešava na Tušnju?

Loši rezultati Slobode u aktuelnoj sezoni uzburkali su duhove na Tušnju.

Nedelja, 22.10.2017.

Bijeli Brijeg više nije neosvojiv

Lov na titulu ponovo otvoren

Razbijen je još jedan ovosezonski mit Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Subota, 21.10.2017.

Trener FK Sarajevo

Musemić: Na vrhu nam je mjesto

Trener FK Sarajevo Husref Musemić zadovoljan je nakon velike pobjede njegovog tima u Mostaru protiv Zrinjskog.

Šampion potpuno razbijen

Musemićevo Sarajevo nadigralo Plemiće u MostaruFotogalerijaVideo

Veliki derbi u 12. kolu Premijer lige odigrali su Pod Bijelim brijegom Zrinjski i Sarajevo, a na kraju gosti na Koševo nose sva tri boda pobjedom od...

Zrinjski u problemima

Prvak na koljenima: Sarić pogodio za 0:2Video

U Mostaru Zrinjski i Sarajevo igraju derbi 12. kola Premijer lige BiH, a ekipa sa Koševa je pred kraj prvog poluvremena stigla do prenosti od 0:2.

Derbi kola u Mostaru

Kuzmanović pogodio za vodstvo SarajevaVideo

U toku je derbi 12. kola Premijer lige u kojem se u Mostaru sastaju Zrinjski i Sarajevo, a borbo klub je u 36. minuti stigao do prednosti.

Zeničani slavili

Važna pobjeda Čelika nad BorcemFotogalerija

Čelik je u 12. kolu Premijer lige BiH dočekao Borac iz Banja Luke, a na kraju je domaći tim slavio pobjedu rezultatom 1:0.