Wimbledon: Bašić i Šetkić danas na terenu

Treći Grand Slam sezone Wimbledon počinje iduće sedmice na kojem će učestvovati trojica bosanskohgercegovačkih tenisera.

Nedelja, 25.06.2017.

U finalu savladao Čilića

Lopez preokretom do titule na Queen'su

Španski teniser Feliciano Lopez osvojio je Queen's Club turnir u Londonu velikim preokretom protiv Marina Čilića u finalu ovog prestižnog turnira.

Švicarski teniser osvojio devetu titulu u Halleu

Federer: Igrao sam nevjerovatno dobro

Roger Federer danas je u finalu lagano savladao Alexandera Zvereva sa 6:1, 6:3 i tako stigao do svoje devete titule u njemačkom Halleu.

Subota, 24.06.2017.

ATP turnir u Queensu

Čilić preko Mullera do finala

Hrvatski teniser Marin Čilić plasirao se u finale ATP turnira u Queensu nakon što je savladao Gillesa Mullera sa 2;1, po setovima 6:3, 5:7, 6:4.

Petak, 23.06.2017.

ATP Challenger u francuskom Bloisu

Nakon velike borbe Džumhur u polufinalu

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur plasirao se u polufinale ATP Challengera u francuskom Bloisu.

Četvrtak, 22.06.2017.

Srijeda, 21.06.2017.

Nakon pobjede protiv 16-godišnjaka

Džumhur u četvrtfinalu Challengera u Bloisu

Damir Džumhur je današnjom pobjedom nad Felixom Auger-Aliassimeom rezultatom 2:1 u setovima izborio plasman u četvrtfinale Challengera u francuskom...

Utorak, 20.06.2017.

Britanac poražen na startu turnira u Queensu

Andy Murray ispao od 90. igrača svijeta

Prvi teniser svijeta Andy Murray ispao je već na startu ATP turnira serije 500 u Queensu.