Nurmagomedov je dotakao sami vrh, ali njegovi počeci nisi bili nimalo laki

Khabib Nurmagomedov dolazi iz grada u kojem je hrvanje način života

2

Komentari (2)

Emir
Zar nije u Ceceniji rat stao? Cecenija i Grozni prije svega prozivljavaju procvat jeste li vidjeli kako se Grozni izgradio?
Jebali ti teroristi mater, Chercheni se bore za nezavisnu Cherceniju, jer Cherchenija pripada Cherchenima, Chercheni su narod koji ima svoj jezik, pismo, klturu i tradiciju. Chechenija pripada Cherchenima a ne Rusima, Rusi okupatori nad Chechenijom, znaci li to da svako ko se bori za slobodu i nezavisnost svoje zemlje, da je taj ujedno i terorista, pazi bogati nisam znao da su Srbi teroristi boreci se da se oslobode ondasnje turske otomanske imperije, Sribija se oslobodila Turske ali kad ce se osloboditi Cherchenija od Rusa, Chercebija je okupirana jos od vrijemena carske Rusije.
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.