Desetog aprila ove godine Zagreb očekuje jedan od najvećih borilačkih događaja u posljednjoj deceniji hrvatske metropole.
Bh. borac sa danskom adresom koji je skoro četiri godine neporažen i koji je na nizu od šest pobjeda.
U svojoj posljednjoj borbi, održanoj 30. maja prošle godine, porazio je Ivana Musarda (22-9) tehničkim nokautom u drugoj rundi meča.
Musardo je posljednji borac koji je porazio Josepha Duffyja (14-2), posljednjeg borca koji je uspio savladati aktuelnog prvaka UFC-a u lakoj kategoriji Conora McGregora (19-2).
Pored Musarda, od respektabilnijih imena porazio je i Johna Maguirea. Maguire (20-8) je borac s pet nastupa u UFC-u, a Hadžović ga je nokautirao u prvoj rundi meča, što je Englezu bio prvi poraz nokautom u osam godina dugoj karijeri.
Hadžović (29), koji se takmiči u lakoj kategoriji, posljednji poraz pretrpio je 27. aprila 2012. godine jednoglasnom odlukom sudaca od, trenutno UFC-ovog boraca, Poljaka Krzysztofa Jotka (16-1).
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.