Tuča do iznemoglosti: Noge letile, a pesnice sijevale za najveće iznenađenje u historiji UFC-a!

Žestoka makljaža

Tuča do iznemoglosti: Noge letile, a pesnice sijevale za najveće iznenađenje u historiji UFC-a!

Julianna Pena se pobrinula za možda i najveće iznenađenje u historiji UFC-a nakon što je savladala Amandu Nunes u drugoj rundi borbe za pojas u bantam kategoriji.

Dvostruka šampionska Nunes je prije borbe bila veliki favorit da uknjiži još jedno ime na listu svojih žrtava i zadrži primat kojeg drži već pet godina.

Međutim, Pena je preokrenula situaciju u svoju korist. Idržala je strašan pritisak u prvoj rundi, tada se Brazilka Nunes i sarkastično smijala jer je bila ubijeđena u pobjedu.

[twitter]https://twitter.com/NaturdayDelight/status/1469898402368471048[/twitter]

Ipak, takmičarska iz Venecuele je ostala na nogama, izdražala je neke super snažne udarce te je krenula naprijed kada je shvatila da njena protivnica ostaje bez snage.

Kada je uvidjela svoju šnasu Penna je oborila Nunes, počela je davati te je Brazilka bila primorana da preda meč i pomiri se s prvim porazom nakon dugo godina.

Oglasi

"Nisam iznenađena, dr*adžije!", zagalamila je Pena u mikrofon nakon najveće pobjede u karijeri.

"Rekla sam vam. Nemojte sumnjati u mene. Moć volje, snaga i odlučnost. To će vas odvesti gdje želite. Definitivno sam očekivala pobjedu."

Po reakcijama u dvorani, ali i društvenim mrežama pobjeda Penne se smatra jednim od najvećih šokova u historiji UFC-a.

Pena koja ima 32 godine je u prošlosti pobijedila u reality tv serijama pod nazivom Ultimate Fighter, ali joj je karijera otišla u suprotnom smjeru zbog brojnih povreda.

[twitter]https://twitter.com/megnturner_/status/1469897353033302017[/twitter]

Pauzirala je skoro dvije godine jer je bila trudna. Dobila je kćerkicu Grace, a borbama se vratila 2019. godine kada je ostvarila tri pobjede.

Top Komentari

user1597698961
Auuu je li moguce da i Nunes izgubi,,cura je djelovala predominantna u ufc svoje kategorije
1 0
Mele
Ova je bila u svemu bolja, sampionka zadala nekoliko udaraca i nista vise. Ova stvar uzela u svoje ruke i zavrsila je na podu.zasluzeno sigurno.
0 0

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi