Majstorija Adija Nalića

U remiju Malmea

Malmo je danas ugostio Norrkoping u 18. kolu švedskog prvenstva, te je osvojio bod (1:1).

Iako su domaći bili favoriti u ovom meču, morali su da se zadovolje samo sa jednim bodom.

Prvo uzbuđenje u Malmeu u 12. minuti, kada je dosuđen penal za goste, ali Nyman to ne koristi.

U 59. minuti bh. reprezentativac Adi Nalić postiže sjajan gol petom, ali u posljednjim sekundama Adegbenro donosi gostima izjedančenje.

Drugi bh. reprezentativac Anel Ahmedhodžić je baš tada dobio crveni karton.

Malmo je drugi na tabeli sa 34 boda, dok je lider AIK iz Štokholma sa 36 i utakmicom manje.