Adi Nalić pogodio, ponovo je gol postigao petom

U sjajnoj formi

Bh. reprezentativac Adi Nalić bio je strijelac u visokoj pobjedi Malmea.

Malmo je u meču 21. kola švedskog prvenstva deklasirao Orebro s 5:1, pa je došao na čelo tabele, iako ima isti broj bodova kao i Djugarden te AIK, svi po 41.

Nanasi je u 13. minuti doveo domaće u vodstvo, ali je u 22. minuti Mehmeti izjednačio na 1:1.

Ipak, prije odlaska na odmor Čolak postiže novi gol za doamće, a u nastavku još tri gola u mreži gostiju.

Prvo je Christiansen iz penala povisio na 3:1, zatim je u 68. minuti Nalić atraktivnom petom zabio za 4:1, a Berget u 75. minuti postavio konačnih 5:1.

Nalić je također nedavno postigao atraktivan gol petom i igra u sjajnoj formi, pa bi po svemu trebao da se nađe na spisku selektora Ivajla Peteva za oktobarske mečeve.

Nalić je do sada postigao ukupno pet pogodaka.