Adilović s nova dva gola donio pobjedu Samsunsporu

Druga liga Turske

Nogometaši Samsunspora savladali su Boluspor rezultatom 2:0 u utakmici 25. kola turske Druge lige...

Samsunspor se i dalje pokušava utrpati među šest najboljih ekipa turske Druge lige, kako bi igrali play-off za ulazak među odabrano društvo. Današnjom pobjedom uspjeli su doći baš na šestu poziciju, preskočivši Manisaspor.

Junak domaćih bio je bh. internacionalac Eldin Adilović. Bivši napadač Željezničara postigao je oba pogotka. Prvo u 18. minuti za 1:0, zatim i pet minuta prije odlaska na odmor za 2:0.

Ukupno j rođeni Zeničanin za Samsunspor u ovoj sezoni postigao osam pogodaka i prvi je strijelac kluba.