Adilović ušao u 79. minuti i postigao dva gola

Druga liga Turske

Eldin Adilović, bivši napadač Željezničara, postigao je dva pogotka za Sanliurfaspor.

Adilović je meč u  gostima kod Orduspora u 23. kolu turske 2. lige počeo s klupe, te je dobio šansu u posljednjih 10-ak minuta.

I onda je, u 83. i 90. minuti, postigao pogotke, kojim je ovjerio pobjedu svoje momčadi na ovom teškom gostovanju (5:0).

Prethodno je Ozgen bio dvostruki strijelac za Sanliurfaspor, a jednom je mrežu domaćina pogodio i Eylik.

Orduspor ostaje na zadnjem mjestu sa 11 bodova, dok je Sanlirfaspor na šestoj poziciji sa 36 bodova.