Jahić nakon meča: Grbavica je Grbavica, zadovoljni smo bodom

Pomoćnik Žižovića

S. Grebović

Fudbaleri Željezničara i Slobode večeras su remizirali u posljednjoj utakmici 7. kola Premijer lige BiH (1:1).

Sve do 78. minute pogodaka nije bilo, a onda je Said Husejinović lijepim golom doveo Tuzlake u vodstvo.

Kada se mislilo da će Sloboda odnijeti puni plijen sa Grbavice, Zdunić je pogodio za konačnih 1:1 u 90. minuti.

Evo kako je ovaj meč vidio Adnan Jahić, pomoćni trener Slobode.

"Nismo dobro ušli u utakmicu. Promijenili smo formaciju na početku tako da nam je trebal da uđemo u ritam. Utakmica nije bila gledljiva koliko je bilo inteziteta. Poveli smo pa nas je protivnik "sabio" iako to nismo htjeli i primimo taj gol na kraju. Sve u svemu, mi smo zadovoljni. Čestitam igračima na bodu. Grbavica je ipak Grbavica, pohvalio bi domaćina kao i publiku".

Sloboda će u narednom kolu dočekati banjalučki Borac.