AEK ponizio Veriju, Vranješ strijelac

Grčka Super liga

Nogoemtaši AEK-a deklasirali su Veriju sa 6:0 u meču 19. kola grčke Super lige.

AEK je u Atini došao do visoke pobjede nad gostima koji zauzimaju zadnje mjesto na tabeli sa samo 13 bodova.

Christodoulopoulos je postigao vodeći gol u 12. minuti, a samo tri minute kasnije Lambropoulos povisio na 2:0.

Mantalos je u 25. minuti bio strijelac trećeg gola, a do poluvremena se još dva puta tresla mreža gostiju.

U 40. minuti bh. reprezentativac Ognjen Vranješ postigao je prvijenac u dresu AEK-a, da bi Christodoulopoulos u 89. minuti drugim golom postavio konačnih 6:0.

Bivši igrač Sarajeva Miloš Stojčev je igrao od 58. minute za poraženi sastav Verije.