Hasić promašio zicer, pa mu 'bombu' zaustavio golman Denizlispora

Dvije dobre šanse imao

Bešiktaš je u 27. kolu Super lige savladao Denizlispor sa 3:0.

Foto - Beskitas

Pitanje pobjednika istanbulski klub je riješio u prvom poluvremenu kada je postigao sva tri gola.

Larin ih je doveo u prednost od 1:0 u 22. minuti, a zatim su Aboubakar u 38. i Ljajuć minut kasnije donijeli prednost od 3:0.

U nastavku je viđena mnogo mirnija utakmica i tek u finišu Bešiktaš je imao dvije jako dobre šanse, obje je imao mladi bh. fudbaler Ajdin Hasić.

Hasić je u dva navrata imao dobre šanse. Prvo mu je zicer skinuo golman Gonen, a zatim je jednu bombu čuvar mreže gostiju zaustavio i spriječio je bh. fudbalera da postigne gol.

Ajdin je priliku za igru dobio u 84. minuti.