Alania sa igračem manje poražena od Volge

28. kolo Premier lige Rusije

Teme:

U okviru 28. kola Premier lige Rusije danas su snage odmjerili Volga iz Novgoroda i fenjeraš, Alania. Tri boda su pripala domaćinu koji je slavio sa 1:0. U redovima Alanije zbog povrede nije bilo našeg reprezentativca, Ognjena Vranješa.

Gosti su već od 18. minute igrali sa igračem manje nakon što je isključen Grigoriev.

U posljednjoj minuti prvog poluvremena, ekipa Volge izborila je penal oji je u gol pretvorio Karyaka.

U drugom poluvremenu promjene rezultata nije bilo te su sva tri boda ostala u Novgorodu. Alanija će od naredne sezone nastupati u nižem rangu takmičenja.