Alispahić je junak Željezničara, ali poslije utakmice nije hvalio sebe, već saigrača!

Plavim bod na Koševu

Mehmed Alispahić je spasio Željezničar od poraza protiv Sarajeva eurogolom iz drugog poluvremena.

Plavi su bili loši u prvom, ali su se razigrali u drugom dijelu te na kraju stigli do jednog boda. Završeno je 1:1.

"U drugom poluvremenu igra je bila jako dobra, ali krenuo bih od prvog poluvremena gdje nismo bili baš najbolji i srećom nismo primili drugi gol, bilo bi teže vratiti", kazao je Alispahić.

Iako je iskusni veznjak junak Plavih, on je posebno pohvalio Samira Bekrića koji ulaskom u igru preporodio Željezničar.

"Skupili smo se u poluvremenu i s ulaskom Bekrića smo se razigrali i da smo izgledali puno bolje. Na kraju smo preko Lendrića mogli i do tri boda, ali možemo biti zadovoljni jer nismo bili dobri prvo poluvrijeme."

Alispahić je ponovo zabio u derbiju baš kao i prošle sezone kada je na Grbavici bilo 5:2 za Željezničar.

"Krenulo me u derbijima, mogu reći samo nek se nastavi", rekao je iskusni veznjak uz osmijeh na licu.