Uspješna subota iza Rahmanovića: Bh. veznjak trznuo ekipu za ludi preokret, pokazao zašto je doveden

Odigrao svoj najbolji meč

A. Čaušević

Amar Rahmanović je na gostovanju kod Malatyaspora odigrao svoj najbolji meč otkako je stigao u Konyaspor.

Rahmanović je u igru ušao na startu drugog poluvremena kada je njegov tim imao rezultatski zaostatak od dva gola.

Ulaskom u igru bh. veznjak je trznuo svoj tim koji je u posljednjih 20-ak minuta uspio postići tri gola i slaviti s 2:3.

Bivši igrač Sarajeva je majstorski "podvalio" loptu za prvi gol Konyaspora kojeg je postigao Diomande.

Rahmanović je učestvovao i u akcijama koje su prethodile dva preostala gola. Oba su dijelo Cikalleshija iz 80. i 84. minute.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Bh. reprezentativac je do sada svaki meč počeo s klupe, a nakon odlične partije protiv Malatyaspora se opravdano može i nadati mjestu startera u narednim utakmicama.

Inače, od ostalih bh. fudbalera u timu Konye jučer je igrao još Deni Milošević, dok se Amir Hadžiahmetović i Ibrahim Šehić još oporavljaju.

user1571956549
Papak hehehe
1 8
Sanska_Prangija
Kako je mogao u akciji kod treceg gola sudjelovati kad je iz kornera pao gol, a on nije ubacivao, nit ga je dao