Amer Gojak debitovao, Torino prošao dalje u Kupu
Foto - EPA

Igrao 94. minute

Amer Gojak debitovao je danas za ekipu Torina.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine odigrao je ukupono 94 minute meča u Kupu Italije protiv Leccea kojeg je njegov tim nakon produžetaka dobio sa 3:1.

Gosti su poveli u 22. minuti preko Stepinskog sa 0:1, da bi Lyanco u 39. minuti izjednačio na 1:1.

Iako je šansi u nastavku bilo ovaj rezultat je na semaforu bio nakon 90 minuta igre. Ipak, u nadoknadi Verdi zabija dva puta i šalje Torino u narednu fazu takmičenja.

Gojak je izašao na otvaranju produžetka, a treba istaći da je dobio žuti karton u nadoknadi utakmice.