Nevjerovatan trk Antonyja i fenomenalna završnica akcije na Goodisonu

Manchester United izjednačio

Esmer Oštraković

U toku je utakmica između Evertona i Manchester Uniteda, a trenutni rezultat je 1:1.

Već u uvodnih petnaest minuta viđena su dva gola, ali i još nekoliko sjajnih prilika na obje strane.

Manchester United je u ovoj utakmici bio blagi favorit, ali nije krenulo dobro po klub koji sa klupe vodi Erik ten Hag.

Igrala se peta minuta kada je Iwobi postigao prelijep gol i tako šokirao navijače Manchester Uniteda koji su došli da prate svoj tim na ovom gostovanju.

Nakon toga Manchester je stvorio nekoliko prilika, a u petnaestoj minuti su uspjeli da dođu do poravnanja i to nakon sjajne kontre.

Izgubili su domaći nogometaši loptu na sredini terena, a sjajnu transformaciju odradili su gostujući nogometaši i postigli gol.

Martial je asistirao Antonyju, koji se kao brzi vozi "ispalio" po desnoj strani i izašao sam pred Pickforda, te ga rutinski matirao.

Gol Antonyja možete pogledati OVDJE.

Sigurno da nas u nastavku utakmice očekuje još mnogo uzbuđenja i golova, jer obje ekioe žele pobjedu na ovom susretu.

Everton osjeti da Machester United ne igra baš najbolje u posljednje vrijeme i pokušat će doći do sva tri boda.

Sa druge strane gostima su tri boda prijeko potrebna sa ovog gostovanja, te je sigurno da će dati sve od sebe da upišu pobjedu na ovom susretu.

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: